WEBINAR

Cyfryzacja na rzecz niezawodnego łańcucha dostaw w branży spożywczej

Dziękujemy za rejestrację na webinar

Infor to globalny dostawca oprogramowania dla rozwijającego się biznesu. Infor buduje kompletne pakiety branżowe w chmurze, efektywnie wdraża technologię stawiającą na pierwszym miejscu wrażenia użytkownika, wykorzystuje naukę o danych i łatwo integruje się z istniejącymi systemami.

Ponad 67 000 organizacji na całym świecie polega na rozwiązaniach Infor.

Webinar rozpocznie się już za:


:
 

:
 

:
 

Inforum 2020 Industry Session:
Food & Beverage

Eksperci Infor omawiają wyzwania jakie stoją przed branżą produkcji spożywczej oraz rozwiązania. Środowisko produkcji i dostaw jeszcze nigdy nie zmieniało się tak dynamicznie. Jak zaspokoić potrzeby konsumentów, dostawców, wymogi prawne i zostać liderem na rynku? Zapraszamy na sesję specjalną. 

Prelegenci

Jacek Punda
Senior Account Manager, Infor

Inżynier Informatyki i Ekonometrii, bezpośredni reprezentant handlowy Infor w Polsce. Dzięki bogatemu doświadczeniu w dziedzinie zintegrowanych systemów informatycznych oraz praktycznej znajomości metod automatyzacji procesów produkcyjnych z powodzeniem wspiera klientów z branży spożywczej w ich cyfrowej transformacji. Prywatnie fan sportów motorowych i kalisteniki.
Janusz Olejnik 
Prezes Zarządu, Food Fakty

Pomysłodawca i założyciel projektu FoodFakty.pl Food Safety Culture Initative PL. Manager i technolog żywności, nieustannie aktywny w branży spożywczej od 30 lat. Skoncentrowany na budowaniu wartości poprzez współpracę i wiedzę. Przewodniczący komitetu technicznego 310 ds. bezpieczeństwa żywności przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym

Jak wesprzeć produkcję spożywczą w dobie transformacji 4.0
Obejrzyj pierwszą część webinarium dedykowanego wsparciu branży produkcji spożywczej w dobie digitalizacji.

W programie:
  • trendy i wyzwania dla producentów żywności okiem ekspertów
  • cyfryzacja w branży spożywczej – geneza i przyszłość
  • złożoność procesu produkcji, a wykorzystanie potencjału IIoT
  • Case study: Midsona, Keurig Dr Pepper, Watami, MOWI
Bezpłatny przewodnik
Pięć najważniejszych wyzwań stojących obecnie przed producentami żywności i napojów – to bezpłatny poradnik, który wskaże Ci kluczowe aspekty do monitorowania w Twoim przedsiębiorstwie.

Klienci oczekujący coraz większej innowacyjności i transparentności produktów, rosnące wymagania w zakresie jakości i zgodności z przepisami, spadające marże, szanse związane z działalnością w nowych kanałach oraz bardziej dynamiczny kapitał ludzki – to tylko kilka czynników, które zmieniły sytuację rynkową.