Dziękujemy za rejestrację na webinar

Jak wesprzeć produkcję spożywczą w dobie wyzwań Industry 4.0 ?

Wkrótce otrzymasz dane logowania do webinaru.

Webinar rozpocznie się już za:


:
 

:
 

:
 

Agenda spotkania


11:00 – 11:05 Prezentacja agendy i gości specjalnych
11.05 – 11.10 Otwarcie i powitanie.
Infor – ekspert transformacji cyfrowej w branży spożywczej
Mariusz Siwek, Infor
11.10 – 11.20 Okiem eksperta: sytuacja polskiej branży spożywczej w 2021 roku , wyzwania producentów żywności oraz zmiany na jakie warto się przygotować.
Andrzej Osiński, Bisnode Polska
11.20 -11.30 Żywność w XXI wieku. Cyfrowa przyszłość produkcji spożywczej – raport: zagrożenia i szanse
Ewa Mordarska, Infor
11.30 -11.40 Technologiczne wsparcie produkcji żywności. Kluczowe obszary, wyzwania i szanse dobie transformacji Industry 4.0
Jacek Punda
11:40 – 11.50 Bezpieczeństwo żywności: transparentność i identyfikowalność, a zarządzanie procesem produkcji.
Jacek Punda, Infor
11.50 – 12.00 IIoT dla branży spożywczej – praktyczne zastosowanie.
12:00 – 12:05 Podsumowanie 
12:05 – 12:10 Sesja pytań i odpowiedzi

Zakończenie webinarium

Prelegenci

Jacek Punda
Senior Account Manager, Infor

Inżynier Informatyki i Ekonometrii, bezpośredni reprezentant handlowy Infor w Polsce. Dzięki bogatemu doświadczeniu w dziedzinie zintegrowanych systemów informatycznych oraz praktycznej znajomości metod automatyzacji procesów produkcyjnych z powodzeniem wspiera klientów z branży spożywczej w ich cyfrowej transformacji. Prywatnie fan sportów motorowych i kalisteniki.
Andrzej Osiński
Prezes Zarządu, Bisnode Polska 

Od 17 lat związany z z Bisnode Dun & Bradstreet, przygotowującej analizy i opracowania na temat branży spożywczej oraz prognozy rozwoju tego sektora. Ekspert i komentator ekonomiczny, zaangażowany w rozwój rozwiązań wspierających automatyczne decyzje biznesowe oraz modeli predykcyjnych w nurcie digitalizacji.
Mariusz Siwek
Channel Director CEE, Infor 

Od dwudziestu lat  zajmuje się profesjonalnym doradztwem i  wdrożeniami oprogramowania biznesowego  wspierających rozwój Klientów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Absolwent studiów MBA na TSM Business School, posiada tytuł magistra technologii informatycznych i zarządzania produkcją. Obecnie szczególną uwagę poświęca rozwiązaniom opartych na chmurze, IIoT, sztucznej inteligencji i Big Data oraz wspiera Klientów w procesie transformacji cyfrowej.

Ewa Mordarska
Eastern Europe Marketing Manager, Infor

Od 2011 roku związana z rozwojem nowych produktów, UX  i komunikacją marketingową. Z branżą FMCG współpracowała w szeregach największych producentów żywności w Europie. W obszarze produkcji żywności szczególną uwagę zwraca na trendy społeczne i zmiany zachowań konsumentów. Absolwentka studiów typu MBA oraz doktorant w obszarze dostępności produktów i usług cyfrowych.